Ošetřovatel, zemědělský dělník, jezdec, stájník

Inzerát č: P14581 | Vloženo: 21.04.2024
Hřebčín Hájek- nabídka práce Ošetřovatel, zemědělský dělník, jezdec, stájníkFirma:Hřebčín Hájek
Volné pracovní místo: Praha 10Místo práce:Hájek u Uhříněvsi, Praha 10
Volné pracovní místo: Ošetřovatel, zemědělský dělník, jezdec, stájník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Ošetřovatel, zemědělský dělník, jezdec, stájník - Praha 10Plat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Ošetřovatel, zemědělský dělník, jezdec, stájníkEmail:j.fajfka@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Ošetřovatel, zemědělský dělník, jezdec, stájníkTelefon:602305139
Další údaje o pozici: Ošetřovatel, zemědělský dělník, jezdec, stájníkDalší údaje:Ludvík Hess

Popis pracovní pozice:
Jezdce, ošetřovatele koní nebo zemědělského dělníka ke koním přijme hřebčín na okraji Prahy 10. Jedná se o
chov plnokrevných koní.
Možnost ubytování I. kategorie přímo v areálu hřebčína.
Podmínkou je dodržování zákazu kouření v areálu hřebčína.
Mzda dohodou.
Volejte nebo napište sms na 602 305 139, hess@hess.cz.

Požadujeme:
Nekuřák

Nabízíme:
Možnost ubytování I. kategorie přímo v areálu.

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Ludvík Hess | Praha 10 , Praha 10 - Hájek
Telefon: +420602305139
Email: j.fajfka@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel