Ošetřovatel/ka zvířat v Zoologické zahradě Tábor, a.s.

Volné pracovní místo: TáborMísto práce:Tábor
Volné pracovní místo: Ošetřovatel/ka zvířat v Zoologické zahradě Tábor, a.s. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Ošetřovatel/ka zvířat v Zoologické zahradě Tábor, a.s. - TáborPlat:29 100,-
Kontaktní email na pozici: Ošetřovatel/ka zvířat v Zoologické zahradě Tábor, a.s.Email:prace@zootabor.eu

Popis pracovní pozice:
Do největší jihočeské zoologické zahrady, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů
živočichů, hledáme ošetřovatele/ošetřovatelku zvířat. Do našeho stávajícího týmu rádi přivítáme
člověka, pro kterého jsou zvířata na prvním místě, je manuálně zručný, spolehlivý a samostatný.

Co bude Vaším úkolem:

Krmení a ošetřování zvířat
Dohled nad zdravotním stavem zvířat
Podíl na rozvoji Zoologické zahrady Tábor
Úklid, čištění a údržba prostorů pro ustájení zvířat (výběhů, kotců, klecí, zimovišť, stájí,
voliér) a vybavení
Shromažďování a zaznamenávání informací o zvířatech, např. o jejich hmotnosti, velikosti, fyzickém stavu,
provedených ošetřeních, předepsané léčbě a příjmu potravy
Práce na směny

Požadujeme:
VŠ nebo SŠ vzdělání se specializací na chovatelství zvířat, zootechniku či veterinární obor
Manuální zručnost, fyzickou zdatnost, chuť pracovat
Kladný vztah ke zvířatům
Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, vstřícnost, pečlivost, odolnost vůči stresu

Co Vám dá výhodu:

Praxe a znalost problematiky chovu zvířat
Vlastní zkušenosti s chovem zvířat
ŘP skupiny B, T

Nabízíme:
Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr
Výborné finanční ohodnocení
Přátelský kolektiv a rodinnou atmosféru
Příjemné pracovní prostředí v přírodním areálu
Příležitost i pro absolventy

Finanční ohodnocení:

Roční mzda: 350.000 - 410.000,- Kč

Inzerent:
Ověřený uživatel ZOO Tábor | Jihočeský kraj , Tábor
Telefon: 233372021
Email: prace@zootabor.eu