Práce v Rakousku

MS-energy management- nabídka práce Práce v RakouskuFirma:MS-energy management
Volné pracovní místo: Celá ČRMísto práce:Celá ČR
Volné pracovní místo: Práce v Rakousku - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Práce v Rakousku - Celá ČRPlat:100 000,-
Kontaktní email na pozici: Práce v RakouskuEmail:job@job-amadeus.at
Kontaktní telefon na pozici: Práce v RakouskuTelefon:+420608961515

Popis pracovní pozice:
Hledáme pracovníky ve zdravotnictví pro práci po celém Rakousku.

Požadujeme:
Požadujeme znalost německého jazyka, pro zdravotníky na úrovni B1-B2, pro ošetřovatele A1-A2.

Nabízíme:
Nabízíme nadstandartní ohodnocení, 13. a 14. plat, příspěvek na děti, placené přesčasy a min.5 týdnů
dovolené. Možnost ubytování nebo denní dojíždění, možnost práce na zkrácený úvazek. Čistá mzda pro
pečovatele/sanitáře 2.340-3.500€ a pro diplomované sestry 2.730-4.600€,
vše dle regionu a praxe v oboru. Máte zájem?
Více na www.job-amadeus.at

Inzerent:
Ověřený uživatel Back office | Celá ČR , Břeclav
Telefon: +420608961515
Email: job@job-amadeus.at