Zubní lékař - Stomatolog

Inzerát č: P12746 | Vloženo: 03.05.2024
Volné pracovní místo: Karlovarský krajMísto práce:Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Volné pracovní místo: Zubní lékař - Stomatolog - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zubní lékař - Stomatolog - Karlovarský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Zubní lékař - StomatologEmail:plzen@europapersonal.cz
Kontaktní telefon na pozici: Zubní lékař - StomatologTelefon:+420 777 068 840

Popis pracovní pozice:
Do soukromé zubní kliniky v Karlových Varech hledáme nové kolegy do týmu na pozici stomatochirurg - implantolog.

Požadujeme:
Odpovídající vzdělání v oboru
Odbornou způsobilost
Spolehlivost
Znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme:
Práci v moderním prostředí s nejmodernějším technickým vybavením (OPG, CBCT, RVG,IO SCANNER)
Nadstandardní motivační finanční ohodnocení, podíl z vlastního obratu
Vlastní ordinaci
Vlastní zdravotní sestru plně k dispozici
Možnost pracovní doby dle potřeb lékaře (možnost pracovat 1-2 dny v týdnu)
Zázemí stabilní společnosti
Profesionální tým kolegů
Zajištěné ubytování

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel EUROPA Union Service a.s. | Celá ČR , Plzeň
Telefon: +420 377 921 989
Email: marketing.veronika@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel