Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P14546

Seřizovač Olomouc / Nástup IHNED / 30.000-50.000,-Kč/měsíc

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Seřizovač Olomouc / Nástup IHNED / 30.000-50.000,-Kč/měsíc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Seřizovač Olomouc / Nástup IHNED / 30.000-50.000,-Kč/měsíc - OlomoucPlat:30000-50000
Kontaktní email na pozici: Seřizovač Olomouc / Nástup IHNED / 30.000-50.000,-Kč/měsícEmail:moagency.lucie@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Seřizovač Olomouc / Nástup IHNED / 30.000-50.000,-Kč/měsícTelefon:+420739370050

Popis pracovní pozice:
Hledáme kolegu do výroby na pozici seřizovače. Jedná se o dlouhodobou spolupráci.

V případě zájmu o pracovní pozici, připojte prosím váš životopis.

Náplň práce:

Možnost vedení menšího týmu operátorů výroby.
Příprava pracoviště (seřízení strojů) pro operátory výroby.
Namátková kontrola kvality vyrobených výrobků a minimalizace zmetků.
Pravidelná kontrola a údržba strojů včetně mazání.
Práce ve třísměnném provozu.

Požadujeme:
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Schopnost čtení výkresové dokumentace.
Technické myšlení.
Manuální zručnost.

Výhodou bude, pokud budete mít:

Základní znalost programu SAP.

Nabízíme:
Pracovní benefity:

Dotované stravování v závodní jídelně (6 jídel na výběr).
4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna.
Bonus za docházku - až 24 000 Kč ročně.
Možnost nadpracovat si hodiny.
Příplatek za odpolední směnu.
Čisté pracovní prostředí a pracovní oblečení zdarma i na zimu - příspěvek na praní.
Pramenitá voda na pracovišti zdarma.
Možnost záloh
Možnost zvýhodněného odkupu našich výrobků.
Možnost rozšiřování odborného vzdělávání.
Sportovní a kulturní firemní akce.
Dobrý pracovní kolektiv.
Hlídané parkoviště přímo u firmy (včetně kolárny) s dostatkem volných míst.
Zastávka MHD přímo před firmou/navazující na směny.

Inzerent:
Ověřený uživatel MO agency | Celá ČR , Olomouc
Telefon: +420739370050
Email: moagency.lucie@gmail.com