Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P14544

Práce ve výrobě/volné víkendy/příspěvek na dojíždění!

Inzerát č: P14544 | Vloženo: 16.04.2024 | Poslední aktualizace: 16.04.2024 12:17:42
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín, Zlín
Volné pracovní místo: Práce ve výrobě/volné víkendy/příspěvek na dojíždění! - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Práce ve výrobě/volné víkendy/příspěvek na dojíždění! - ZlínPlat:20000-27000
Kontaktní email na pozici: Práce ve výrobě/volné víkendy/příspěvek na dojíždění!Email:dd.moagency@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Práce ve výrobě/volné víkendy/příspěvek na dojíždění!Telefon:+420720022037

Popis pracovní pozice:
Nabízíme volná místa a dlouhodobou spolupráci ve výrobě, přímo ve městě Zlín.
Nástup IHNED, dlouhodobá práce pro stabilní firmu.

Co u nás budete dělat?

Jedná se o lehkou manuální práci s výlisky (vizuální kontrola, opracování, identifikace dílů, třídění,
balení,...) Práce je vhodná pro ženy, muže i pro absolventy (vše vás rádi naučíme).

Požadujeme:
- Manuální zručnost.

- Dobrý zdravotní stav.

- Minimálně základní vzdělání.

- Zodpovědnost.

- Ochotu pracovat ve třísměnném 7,5 h. provozu (střídání ranních/odpoledních a nočních směn) s volnými
víkendy.

Nabízíme:
- Dlouhodobá pracovní příležitost ve stabilní společnosti.

- Nástup možný ihned.

- Přátelský kolektiv.

- Možnost profesního růstu.

- Práce na HPP nebo DPČ.

- Možnost týdenních záloh.

- Stravenkový paušál.

- Čisté a moderní pracoviště.

- Podporu koordinátorky.

- Příspěvek na dopravu.

Inzerent:
Ověřený uživatel MO agency | Celá ČR , Olomouc
Telefon: +420739370050
Email: moagency.lucie@gmail.com