Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P14459

TECHNICKÁ PODPORA VÝROBY (ELEKTROTECHNIK)

Inzerát č: P14459 | Vloženo: 05.04.2024
SPELTRONIC, s.r.o.- nabídka práce TECHNICKÁ PODPORA VÝROBY (ELEKTROTECHNIK)Firma:SPELTRONIC, s.r.o.
Volné pracovní místo: BlanskoMísto práce:Blansko, Blansko
Volné pracovní místo: TECHNICKÁ PODPORA VÝROBY (ELEKTROTECHNIK) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: TECHNICKÁ PODPORA VÝROBY (ELEKTROTECHNIK) - BlanskoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: TECHNICKÁ PODPORA VÝROBY (ELEKTROTECHNIK)Email:info@speltronic.cz
Kontaktní telefon na pozici: TECHNICKÁ PODPORA VÝROBY (ELEKTROTECHNIK)Telefon:+420 736 291 829

Popis pracovní pozice:
Jsme stabilní česká společnost SPELTRONIC, s.r.o. se sídlem v Blansku, firma s více než dvacetiletou tradicí,
která hledá do svého týmu technicky zdatného kolegu/ kolegyni. Přidejte se k nám a podílejte se na výrobě
měřící techniky, která nachází uplatnění po celém světě. Máme skvělý tým lidí a jasnou firemní vizi.

Hledáte práci v jednosměnném provozu bez víkendů? Chcete pracovat v klidném a čistém prostředí? Je pro Vás
důležitý sehraný kolektiv? Máte pocit, že na stávající pozici stagnujete a nemůžete plně rozvíjet svůj
potenciál? Jste vyučen/a nebo středoškolský absolvent elektrotechnického oboru a hledáte uplatnění?

Pokud máte vzdělání elektro, jste manuálně zruční, zodpovědní a chcete se stát součástí výborného
kolektivu, tak se přidejte k nám!

Vaší náplní práce bude:

• technická podpora výroby
• testování a kalibrování měřící techniky dle předepsaného postupu
• správa dokumentů k prováděným zkouškám a protokolům

Požadujeme:
• aktivní přístup, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a zručnost
• schopnost systematické a týmové spolupráce
• minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření (obor elektro výhodou)
• výhodou je práce na obdobné pozici, zákon 250 (bývalá vyhláška č. 50) a orientace v technické dokumentaci
• znalost angličtiny nebo němčiny minimálně na základní úrovni
• uživatelskou znalost práce na PC
• řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• flexibilní pracovní dobu (s pevným jádrem od 9:00 do 14:00) a jednosměnný provoz bez víkendů
• čisté a klidné pracovní prostředí
• přátelský kolektiv
• řadu benefitů (pracovní dobu 7,5 hod. denně, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál a další)
• teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma
• práci na hlavní pracovní poměr, možný i zkrácený úvazek
• motivující platové ohodnocení dle praxe a zkušeností s možností osobního i profesního růstu
• nástupní mzda dle praxe 25 000 Kč - 30 000 Kč
• zaškolení na dané pozici
• nástup možný ihned nebo dle domluvy

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel SPELTRONIC, s.r.o. | Blansko , Blansko
Telefon: +420 732 201 745
Email: tereza.janickova@speltronic.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel