Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P14426

elektromechanik s ubytováním 33000-38000kč

Inzerát č: P14426 | Vloženo: 02.04.2024 | Poslední aktualizace: 05.04.2024 08:05:44
Job Camere CZ s.r.o.- nabídka práce elektromechanik s ubytováním 33000-38000kčFirma:Job Camere CZ s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: elektromechanik s ubytováním 33000-38000kč - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: elektromechanik s ubytováním 33000-38000kč - OstravaPlat:33 000-38 000kč
Kontaktní email na pozici: elektromechanik s ubytováním 33000-38000kčEmail:veronika.skoloud@jobcamere.cz
Kontaktní telefon na pozici: elektromechanik s ubytováním 33000-38000kčTelefon:773736341
Další údaje o pozici: elektromechanik s ubytováním 33000-38000kčDalší údaje:Veronika Školoud Snášelová

Popis pracovní pozice:
Pro našeho klienta hledáme pracovníky, kteří mají zájem o práci na pozici elektromechanik. Zaškolení není
problém.

Co u nás budete dělat?

- Provádění preventivní a poruchové údržby strojů a strojních zařízení
- Kontrola stroje na základě předepsané specifikace za pomocí měřidel
- Pravidelná kontrola, oprava nebo výměna čidel, stykačů, bezpečnostních zámků,
senzorů
- Oprava kabeláže, seřizování frekvenčních měničů, nastavování kamerových
systémů
- Zodpovědnost za dokumentaci oprav
- Provádět rozbory problémů a navrhovat technická řešení
- Úzká spolupráce s ostatními kolegy z oddělení Údržby

Požadujeme:
· Výhodou: SOU, SŠ zaměření elektro nebo praxe na obdobné pozici
· Odbornou způsobilost v elektrotechnice, minimálně §6, (v případě, že máte pouze §5
nevadí, zaučíme Vás k získání §6)
· Znalost mechaniky, hydrauliky a pneumatiky výhodou
· Výhodou znalost technologie frekvenčních měničů, PLC systémů, obecně robotiky
· Orientace v elektro dokumentaci
· Orientace ve strojní a hydraulické dokumentaci výhodou

Nabízíme:
· Zajímavou práci ve stabilním týmu, práci v mezinárodním prostředí
· Jistotu zaměstnání
· Motivující mzdu
· Pravidelnou valorizaci mezd
· 13. a 14. plat
· 5 týdnů dovolené za kalendářní rok
· Příspěvek na stravování
· Teplé jídlo 2x denně
· Kompenzace nákladů na cestu do zaměstnání i pro ostravské zaměstnance
· Příspěvek na penzijní připojištění
· Příspěvek na aktivity vašich dětí
· Odměny při významných příležitostech
· Odměny za dárcovství krve či plazmy
· Zvýhodněné telefonní tarify pro celou rodinu
· Firemní akce
· Zdravotní programy
· Vlastní kuřárna, nápojové automaty, stojany s pitnou vodou, relaxační koutek
· Prostor pro rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení dle navrženého vzdělávacího plánu)

Ověřený uživatel Veronika Školoud Snášelová | Ostrava , Ostrava
Telefon: 773736341
Email: veronika.skoloud@jobcamere.cz