Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P14225

Operátor výroby Kladno

Inzerát č: P14225 | Vloženo: 02.04.2024 | Poslední aktualizace: 19.04.2024 10:16:26
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Kladno, Mělník
Volné pracovní místo: Operátor výroby Kladno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor výroby Kladno - MělníkPlat:171,-
Kontaktní email na pozici: Operátor výroby KladnoEmail:prusa@europapersonal.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor výroby KladnoTelefon:+420 601 584 477

Popis pracovní pozice:
Pro světoznámou společnost hledáme do týmu - operátory výroby (m/ž).

Náplň práce:
- obsluha výrobních linek
- kontrola, třídění plastových komponentů
- finální balení do krabic

Požadujeme:
POŽADUJEME
- čistý trestní rejstřík
- manuální zručnost
- spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
NABÍZÍME
- práci ve stabilní společnosti na HPP
- bonus 2 300,- Kč
- mzdu 171,-Kč/hod.
- 5 týdnů dovolené
- fitness
- závodní stravování
- možnost záloh
- svozy RAKOVNÍK zdarma

Ověřený uživatel EUROPA Union Service a.s. | Celá ČR , Plzeň
Telefon: +420 377 921 989
Email: marketing.veronika@gmail.com