Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P12386

Skladník/obsluha VZV (m/ž) - 40.000 Kč

Inzerát č: P12386 | Vloženo: 02.04.2024
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Úžice, Mělník
Volné pracovní místo: Skladník/obsluha VZV (m/ž) - 40.000 Kč - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník/obsluha VZV (m/ž) - 40.000 Kč - MělníkPlat:40 000,-
Kontaktní email na pozici: Skladník/obsluha VZV (m/ž) - 40.000 KčEmail:peltanova@europapersonal.cz
Kontaktní telefon na pozici: Skladník/obsluha VZV (m/ž) - 40.000 KčTelefon:+420 727 817 785

Popis pracovní pozice:
Pro moderní skladový provoz v Úžicích u Kralup nad Vltavou hledáme zkušené a spolehlivé skladníky na obsluhu
VZV 3t (m/ž), ve 3-směnném provozu. Zkušenosti s obsluhou VZV 3t jsou výhodou.

Požadujeme:
Požadujeme
- pečlivost, dochvilnost
- ochotu pracovat v 3 směnném provozu

Nabízíme:
Nabízíme
- základní hrubá mzda 40.000,-Kč včetně výkonnostních bonusů a odměn
- příplatek za směnnost 2.000,-Kč
- příspěvek na dopravu až 2.000,-Kč
- příspěvek na stravování 60,-Kč/den
- 25 dní dovolené
- příjemné pracovní prostředí
- možnost ubytování

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel EUROPA Union Service a.s. | Celá ČR , Plzeň
Telefon: +420 377 921 989
Email: marketing.veronika@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel