Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Věda, výzkum » Inzerát Id P14379

Asistent/ka ředitele zoologické zahrady

Inzerát č: P14379 | Vloženo: 07.05.2024
Volné pracovní místo: Praha 7Místo práce:Praha 7
Volné pracovní místo: Asistent/ka ředitele zoologické zahrady - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistent/ka ředitele zoologické zahrady - Praha 7Plat:55 000,-
Kontaktní email na pozici: Asistent/ka ředitele zoologické zahradyEmail:prace@zootabor.eu

Popis pracovní pozice:
Do týmu ředitele zoologické zahrady v Táboře se sídlem v Praze, hledáme aktivního kolegu s výbornými
organizačními schopnostmi, který bude mít vysokoškolské vzdělání přírodovědného nebo veterinárního
směru.

Co bude Vaším úkolem:

Organizace sekretariátu ředitele zoologické zahrady Tábor s místem výkonu práce v Praze
Organizační zajištění spolupráce s evropskými ZOO při výměně zvířat
Organizační zajištění spolupráce s evropskými rezervacemi při umisťování zubrů evropských v rámci
reintrodukčního programu
Spolupráce na vědeckých projektech zoologické zahrady v oblasti výzkumu dlouhověkosti pomocí molekulárně
genetických metod včetně publikační činnosti v angličtině
Komunikace s vedením českých a světových ZOO
Podíl na řízení ZOO
Zpracování podkladů pro rozhodování ředitele
Organizační zajištění zážitkových programů v ZOO, komunikace s návštěvníky

Požadujeme:
VŠ přírodovědného nebo veterinárního zaměření
Znalost laboratorních metod - izolace DNA, PCR, gelová elektroforéza a další
Výbornou znalost anglického jazyka
Inteligenci a schopnost empatie
Analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu
Časovou flexibilitu
Ochotu se neustále učit
Výborné komunikační a organizační schopnosti
Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
Reprezentativní a diplomatické vystupování
Kladný vztah ke zvířatům

Nabízíme:
Pestrou práci pro největší jihočeskou zoo
Motivační finanční ohodnocení
Profesionální a přátelský kolektiv - jsme tým a táhneme za jeden provaz
Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
Neformální dresscode - záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
Stravenkový paušál
Nadstandardní lékařskou péči za zvýhodněných podmínek
Sportovní vyžití ve volném čase - Multisport kartu
Odměny při životních jubileích
Osobní bezplatné daňové a právní poradenství od zkušených kolegů

Co jinde nezískáte:

Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)
Výhodné zaměstnanecké podmínky při pronájmu bytu

Finanční ohodnocení:

Roční mzda v rozmezí 650.000 - 850.000,- Kč

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel ZOO Tábor | Jihočeský kraj , Tábor
Telefon: 233372021
Email: prace@zootabor.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel