Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P14669

Pracovník kontroly

BOHEMIA RINGS s.r.o.- nabídka práce Pracovník kontrolyFirma:BOHEMIA RINGS s.r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Zámrsk u Vysokého Mýta, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Pracovník kontroly - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník kontroly - Ústí nad OrlicíPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Pracovník kontrolyEmail:lucie.vomackova@bohemiarings.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník kontrolyTelefon:+420606062802

Popis pracovní pozice:
O pozici:
Hledáme pečlivého člena týmu, jehož hlavní náplní práce bude důkladná rozměrová kontrola našich
výrobků. Budete pracovat jak s klasickými měřidly, tak s pokročilými zařízeními určenými pro měření s
přesností na setiny milimetru, dále s měřidly na měření drsnosti povrchů a také s razícím zařízením pro
značení výrobků. Po osvojení si základních měřicích dovedností Vás zaučíme na práci s 3D měřícím
ramenem.
Naučíme Vás také, jak se orientovat ve výrobní dokumentaci a jak správně zaznamenávat všechny důležité
údaje. A pro milovníky velké techniky máme bonus - možnost řízení vysokozdvižných vozíků různých
velikostí.
Pokud máte chuť učit se nové věci, jste přesně ten, koho hledáme.

Požadujeme:
• SŠ, nebo ÚSO technického zaměření
• Praxe v oboru rozměrové kontroly a kvality výhodou
• Samostatnost a chuť se učit nové věci
• Ochotu pracovat na 12 hod. směny denní/noční, víkendy volné

Nabízíme:
Týden dovolené navíc
Ke mzdě navíc navýšené příplatky za práci v noci +5 % nad rámec zákoníku práce, což vychází v průměru
na cca 1.500 Kč / měsíc
Pravidelné navýšení mzdy (po zkušební době o 2-10 % a poté jednou ročně)
50% příspěvek na dopravu a dotované stravování
Příspěvek na penzijní spoření až 1.100 Kč / měsíc
Roční docházkový bonus 10.000 Kč
Odměna za doporučení nového kolegy 20.000 Kč

Pokud chcete být součástí našeho inovativního týmu a podílet se na tvorbě kvalitních výrobků, neváhejte
nás kontaktovat.
Pošlete svůj životopis na email personalni@bohemiarings.cz.
Těšíme se na spolupráci s vámi!

Ověřený uživatel BOHEMIA RINGS s.r.o. | Ústí nad Orlicí , Zámrsk
Telefon: +420 606 062 802
Email: personalni@bohemiarings.cz