Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P14560

Product designer (ka) - i pro absolventy/ky Hustopeče

Inzerát č: P14560 | Vloženo: 17.04.2024 | Poslední aktualizace: 17.04.2024 14:31:48
Westfalia Metal s.r.o.- nabídka práce Product designer (ka) - i pro absolventy/ky HustopečeFirma:Westfalia Metal s.r.o.
Volné pracovní místo: BřeclavMísto práce:Hustopeče, Břeclav
Volné pracovní místo: Product designer (ka) - i pro absolventy/ky Hustopeče - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Product designer (ka) - i pro absolventy/ky Hustopeče - BřeclavPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Product designer (ka) - i pro absolventy/ky HustopečeEmail:wcz-kariera@westfalia-mh.com
Kontaktní telefon na pozici: Product designer (ka) - i pro absolventy/ky HustopečeTelefon:+420800023008
Další údaje o pozici: Product designer (ka) - i pro absolventy/ky HustopečeDalší údaje:Michaela Hamanová

Popis pracovní pozice:
Návrh produktu pro zákazníka za pomoci SolidWorks
Aktivní úzká spolupráce s projektovými manažery při konstrukci nového výrobku.
Aktivní spolupráce s technologií při návrhu výrobku v oblasti vyrobitelnosti, resp. výrobních nákladů.
Analýza vyrobitelnosti dle požadavků zákazníka a návrh změn
Řízení výkresové dokumentace uvolněných výrobků a polotovarů dle OP/ISO
Týmová spolupráce v oblasti dalších souvisejících mezinárodních projektů

Požadujeme:
Vzdělání: ve strojírenském / technickém oboru podmínkou, pozice vhodná i pro absolventy / ky
Znalost angličtiny nebo němčiny na základní úrovni podmínkou
Nutná znalost výkresové dokumentace, metodiky konstrukce dílů a sestav
Nutná znalost práce v softwaru pro konstrukci 3D, 2D, SolidWorks výhodou
Výhodou - zkušenosti v oblasti technologie přípravy výroby
SAP není podmínkou, je však výhodou

Nabízíme:
Zázemí silné a stabilní společnosti
Motivující finanční ohodnocení
Odměna za odpracované směny 1.000,-
Multisport karta
Parkování v areálu firmy
Příspěvek na dojíždění pro zaměstnance ze vzdálenějších lokalit
Dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění
Odborné a jazykové kurzy, školení
Firemní akce
Příspěvek na závodní stravování
Odměna k životnímu jubileu / Odměna k pracovnímu výročí
Zvýhodněné mobilní tarify
Péče o zaměstnance - ovoce v zimě, očkování, v létě vody atd.

Termín nástupu:

Ihned, dle dohody

Ověřený uživatel Veronika Mrázková | Jihomoravský kraj , Hustopeče
Telefon: +420515151312
Email: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com