Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P14520

Pracovník tepelného zpracování

BOHEMIA RINGS s.r.o.- nabídka práce Pracovník tepelného zpracováníFirma:BOHEMIA RINGS s.r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Zámrsk u Vysokého Mýta, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Pracovník tepelného zpracování - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník tepelného zpracování - Ústí nad OrlicíPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Pracovník tepelného zpracováníEmail:lucie.vomackova@bohemiarings.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník tepelného zpracováníTelefon:+420606062802

Popis pracovní pozice:
Vaším úkolem bude obsluha pecí pro tepelné zpracování, měření kruhů s využitím robotického měřícího
systému a zručná manipulace s kruhy pomocí VZV s nosností až 16 tun. Práce začíná naložením kruhů z
oddělení kovárny, jejich rozmisťováním v halách, následným automatickým měřením a přípravou dle plánu
pro vstup do pece.
Po ohřátí a výdrži na předepsanou teplotu následuje kalení v nádrži s vodou, další ohřev a finální
měření.
Zní to složitě? Nemusíte mít obavy, hodně lidí to nikdy předtím nedělalo. Naši současní zaměstnanci
začínali stejně a dnes jsou v tom experti. Hledáme někoho s chutí se učit, kdo je zodpovědný a má odhodlání
se zdokonalovat. U nás dostanete prostor a potřebnou podporu k rychlému získání všech nezbytných dovedností.

Požadujeme:
- SOU technického zaměření
- Zkušenost s řízením VZV bereme jako velkou výhodu
- Znalost práce na PC
- Samostatnost a chuť se učit nové věci
- Ochotu pracovat na 12 hod. směny v nepřetržitém provozu

Nabízíme:
- Týden dovolené navíc
- Příplatek 3 000,-/měsíc za plně odchozený pracovní fond
- Ke mzdě navíc navýšené příplatky za práci v noci +5 % nad rámec zákoníku práce, což vychází v průměru
na cca 1 950,-/měsíc
- Navýšené příplatky se týkají i práce o víkendu, a to +10 % nad rámec zákoníku práce cca 2 300,-/měsíc
- Pravidelné navýšení mzdy (po zkušební době o 2-10 % a poté jednou ročně)
- 50% příspěvek na dopravu a dotované stravování
- Příspěvek na penzijní spoření až 1 100,-/měsíčně
- Roční docházkový bonus 10 000,-
- Odměna za doporučení nového kolegy 20 000,-

Pokud chcete být součástí našeho inovativního týmu a podílet se na tvorbě kvalitních výrobků, neváhejte
nás kontaktovat.
Pošlete svůj životopis na email personalni@bohemiarings.cz. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Ověřený uživatel BOHEMIA RINGS s.r.o. | Ústí nad Orlicí , Zámrsk
Telefon: +420 606 062 802
Email: personalni@bohemiarings.cz