Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P14519

Svářeč

Job Camere CZ s.r.o.- nabídka práce SvářečFirma:Job Camere CZ s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Svářeč - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Svářeč - OstravaPlat:45000-55000kč
Kontaktní email na pozici: SvářečEmail:veronika.skoloud@jobcamere.cz
Kontaktní telefon na pozici: SvářečTelefon:773736341
Další údaje o pozici: SvářečDalší údaje:Veronika Školoud Snášelová

Popis pracovní pozice:
Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky, kteří mají zájem o práci na pozici svářeč.

Co u nás budete dělat?

• Svařování primárně potrubí metodou 141 (černý+nerez)

Požadujeme:
• doložitelná praxe se svařováním metodou 135 (Ar+ CO2), 141(TIG)
• zkušenosti se zkouškou RT svarů
• odpovědnost za kvalitu odvedené práce
• trestní bezúhonnost
• spolehlivost a zodpovědnost
• technické myšlení a odolnost vůči stresu

Nabízíme:
• docházkový bonus
• 13.-14. plat
• příspěvek na důchodové připojištění 1.000 Kč/měsíc
• stravenkový paušál 1.500 Kč/měsíc

Ověřený uživatel Veronika Školoud Snášelová | Ostrava , Ostrava
Telefon: 773736341
Email: veronika.skoloud@jobcamere.cz