Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P14419

CNC OPERÁTOR, OBRÁBĚČ KOVŮ, OBSLUHA CNC, OLOMOUC

Inzerát č: P14419 | Vloženo: 02.04.2024
DPK MORAVA- nabídka práce CNC OPERÁTOR, OBRÁBĚČ KOVŮ, OBSLUHA CNC, OLOMOUCFirma:DPK MORAVA
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:OLOMOUC, Olomouc
Volné pracovní místo: CNC OPERÁTOR, OBRÁBĚČ KOVŮ, OBSLUHA CNC, OLOMOUC - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: CNC OPERÁTOR, OBRÁBĚČ KOVŮ, OBSLUHA CNC, OLOMOUC - OlomoucPlat:DOHODOU
Kontaktní email na pozici: CNC OPERÁTOR, OBRÁBĚČ KOVŮ, OBSLUHA CNC, OLOMOUCEmail:jan.turecek@dpkmorava.cz
Kontaktní telefon na pozici: CNC OPERÁTOR, OBRÁBĚČ KOVŮ, OBSLUHA CNC, OLOMOUCTelefon:+420736500063

Popis pracovní pozice:
hledáme nové posily do firmy DPK Morava v Olomouci, vyrábíme modelové formy. Na trhu jsme již 15let. Jedná se o
práci na CNC stroji ve třísměnném provozu. Jsme menší firma, kde oceníme zkušenosti, ale i naučíme vše co je
potřeba. Převážně se jedná o obsluhu stroje (pouštění programu), ale i tvorbu jednoduchých programů. Nutno
vidět. Rádi provedeme a vše ukážeme, zaškolíme.

Požadujeme:
-chuť se učit novým věcem
-odpovědný přístup ke svěřené práci
-trpělivost a pečlivost
-zkušenosti s CNC výhodou, ne však povinností
-ovladatelnost s PC stačí základy

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel DPK MORAVA | Olomouc , OLOMOUC
Telefon: +420736500063
Email: jan.turecek@dpkmorava.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel