Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P13983

Zámečník

METAL TRADE COMAX a.s.- nabídka práce ZámečníkFirma:METAL TRADE COMAX a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Velvary 420, Kladno
Volné pracovní místo: Zámečník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zámečník - KladnoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: ZámečníkEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: ZámečníkTelefon:+420603358885

Popis pracovní pozice:
Údržba a opravy výrobních i pomocných zařízení a strojů
Obrábění a zpracování materiálů pomocí dílenského zařízení
Svářečské práce
Výroba, oprava a renovace dílů a příslušenství k výrobním strojům
Práce ve Velvarech

Požadujeme:
SŠ/SOU vzdělání se zaměřením na strojírenství
Praxe min. 3 roky na obdobné pracovní pozici
Svářečské zkoušky
Praxe VZV, jeřáb, vazač výhodou
Znalost hydrauliky, pneumatiky výhodou
Manuální zručnost, zodpovědnost a ochota učit se nové dovednosti
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení
5 týdnů dovolené a 13. plat
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Náborový příspěvek
Jazykové a vzdělávací kurzy
Dotované závodní stravování
Příspěvek na kartu Multisport
A další Benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Markéta Heroldová | Kladno , Velvary
Telefon: +420603358885
Email: prace@mtcomax.cz