Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P12907

Seřizovač a obsluha CNC soustruhů

Inzerát č: P12907 | Vloženo: 30.04.2024 | Poslední aktualizace: 30.04.2024 12:11:53
WTE PowerBolt s.r.o.- nabídka práce Seřizovač a obsluha CNC soustruhůFirma:WTE PowerBolt s.r.o.
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Český Brod, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Seřizovač a obsluha CNC soustruhů - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Seřizovač a obsluha CNC soustruhů - Středočeský krajPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Seřizovač a obsluha CNC soustruhůEmail:prace@powerbolt.eu
Kontaktní telefon na pozici: Seřizovač a obsluha CNC soustruhůTelefon:+420 602 478 014

Popis pracovní pozice:
2 směnný provoz (40 hod. týdně).
Obsluha CNC frézky (3osá), CNC soustruhu, řídící program FANUC.
Malosériová a kusová výroba - pestrá a různorodá práce zaručena.
Čtení výkresové dokumentace a práce s měřidly.
Spoluvytváření technologických postupů.
Dohled nad výrobním procesem.
Úzká spolupráce s ostatními odděleními.
Práci v klidném a přátelském prostředí.

Požadujeme:
Minimálně vyučen v oboru, nebo s praxí v oboru.
Min.1 rok praxe se seřizováním (CNC frézka 3osá, CNC soustruh).
Praxe v měření s kalibry a měřidly.
Technické myšlení a manuální zručnost.
Nadšení a otevřenost učit se novým věcem.
Samostatnost a svědomitost.
Dobrou pracovní morálku.
Dobrý pocit z toho, že vaše práce má smysl.

Výhodou bude, pokud budete umět:
- Znalost řídícího systému FANUC.
- Záliba ve strojařině.
- Znalost práce na dlouhotočném automatu.

Nabízíme:
Moderně vybavenou výrobu, zajímavou a různorodou práci.
Trvalý pracovní poměr.
Nástup možný ihned.
Ohodnocení dle praxe a zkušeností.
Káva na pracovišti zdarma.
Měsíční odměny 2000,- za plnou docházku.
Stravenky v hodnotě 100,- / den.
Životní / Důchodové pojištění.
Mladý kolektiv.
Zázemí dlouhodobě rostoucí společnosti.
Práce na plný úvazek, na dobu neurčitou.

Ověřený uživatel WTE PowerBolt s.r.o. | Středočeský kraj , Český Brod
Telefon: +420 602 478 014
Email: kvalita2@powerbolt.eu