Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P12780

Operátor CNC

Inzerát č: P12780 | Vloženo: 30.04.2024 | Poslední aktualizace: 30.04.2024 12:12:59
WTE PowerBolt s.r.o.- nabídka práce Operátor CNCFirma:WTE PowerBolt s.r.o.
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Český Brod, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Operátor CNC - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor CNC - Středočeský krajPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Operátor CNCEmail:prace@powerbolt.eu
Kontaktní telefon na pozici: Operátor CNCTelefon:+420 602 478 014

Popis pracovní pozice:
Obsluha CNC obráběcích strojů při frézování, soustružení a vrtání strojních součástí.
Odpovědnost za korekce programu.
Řazení materiálu.
Práce podle výkresové dokumentace.
Základní údržba stroje.
Zodpovědnost za vyplňování výrobní dokumentace.
Zodpovědnost za namátkové rozměrové kontroly.
Vstupní kontrola rozměrů a povrchu polotovaru, provádění případného očištění povrchu.

- NÁSTUP ihned, nebo dle dohody - dvouměsíční výpovědní lhůta nevadí, na šikovného
kolegu umíme počkat !

Požadujeme:
Orientace ve výkresové dokumentaci.
Zkušenosti a praxe na CNC stroji, fréze, soustruhu.
! Důležitá je chuť do práce, spolehlivost a samostatnost !

Výhodou bude, pokud budete umět:
- Zkušenosti a praxe na CNC stroji, fréze.
- Schopnost samostatně programovat CNC stroj.
- Hledáme do našeho teamu operátora CNC, člověka, který má rád svoji práci a má smysl pro detail i přesnost.

Nabízíme:
2 směnný provoz ( 40 hod. týdně ).
Moderně vybavenou výrobu, zajímavou a různorodou práci.
Trvalý pracovní poměr.
Nástup možný ihned.
Ohodnocení dle praxe a zkušeností.
Káva na pracovišti zdarma.
Měsíční odměny 2000,- za plnou docházku.
Stravenky v hodnotě 100,- / den.
Životní/ Důchodové pojištění.
Mladý kolektiv.
Zázemí dlouhodobě rostoucí společnosti.
Práce na plný úvazek, na dobu neurčitou.

! PRÁCE V KMENOVÉM STAVU !

Ověřený uživatel WTE PowerBolt s.r.o. | Středočeský kraj , Český Brod
Telefon: +420 602 478 014
Email: kvalita2@powerbolt.eu