Kvalifikovaný stavební dělník

Inzerát č: P14478 | Vloženo: 09.04.2024
Stavby KOBLIHA s.r.o.- nabídka práce Kvalifikovaný stavební dělníkFirma:Stavby KOBLIHA s.r.o.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Velký Týnec, Olomouc
Volné pracovní místo: Kvalifikovaný stavební dělník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kvalifikovaný stavební dělník - OlomoucPlat:25000-40000
Kontaktní email na pozici: Kvalifikovaný stavební dělníkEmail:kariera@stavby-kobliha.cz
Další údaje o pozici: Kvalifikovaný stavební dělníkDalší údaje:Gabriela Bartáková

Popis pracovní pozice:
Jsi zodpovědný a samostatný? Máš chuť na sobě neustále pracovat a nebojíš se manuální práce na stavbě?
Hledáme právě tebe.
Stavební firma Stavby KOBLIHA s.r.o. se stabilními zakázkami v Olomouckém kraji přijme stavebního dělníka.
Jednáme rovně. Vážíme si odbornosti našich zaměstnanců. Každé ráno startujeme z Velkého Týnce.

Co u nás budeš dělat?
- Pracovat na různých stavebních projektech
- Provádět veškeré stavební práce

Požadujeme:
Co musíš znát, umět, mít?
- Znát stavební obor, popř. příbuzný obor
- Umět odvádět kvalitní práci
- 100% spolehlivost a odpovědný přístup
- Být ochotný se naučit to, co ještě neumíš

Nabízíme:
Co nabízíme?
- Férovou spolupráci
- Finanční bonusy dle plnění plánu
- Uvedená mzda je za základní měsíční pracovní fond

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Stavby KOBLIHA s.r.o. | Olomouc , Velký Týnec
Telefon: +420 606 779 039
Email: kariera@stavby-kobliha.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel