Přípravář/ka / Rozpočtář/ka

Inzerát č: P14396 | Vloženo: 29.04.2024
METAL TRADE COMAX a.s.- nabídka práce Přípravář/ka / Rozpočtář/kaFirma:METAL TRADE COMAX a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Velvary 420, Kladno
Volné pracovní místo: Přípravář/ka / Rozpočtář/ka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Přípravář/ka / Rozpočtář/ka - KladnoPlat:45 000,-
Kontaktní email na pozici: Přípravář/ka / Rozpočtář/kaEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Přípravář/ka / Rozpočtář/kaTelefon:+420603358885

Popis pracovní pozice:
Zpracování podkladů pro výběrová řízení novostaveb a oprav stávajících staveb v areálu i mimo něj
Provádění výběrových řízení na práce zajišťované pomocí subdodavatelů, sjednávání subdodavatelských a
kupních smluv a objednávek
Vyhodnocení cenových nabídek
Kontrola faktur se zaměřením na rozpracovanost sjednaného díla
Související administrativní činnosti
Vedení archivu stavební dokumentace objektů firmy
Práce v Velvarech

Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru (praxe v oboru vítána)
Orientaci v projektové dokumentaci staveb
Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Uživatelskou znalost práce na PC
Základní znalost CAD systému
Samostatnost, zodpovědnost, loajalitu

Nabízíme:
Mzdu až 45 000 Kč
plat a 5 týdnů dovolené
Možnost práce na zkrácený úvazek
Odborné zaškolení
Náborový příspěvek
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Jazykové a vzdělávací kurzy
A další Benefity

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Markéta Heroldová | Kladno , Velvary
Telefon: +420603358885
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel