Všeobecná sestra

Inzerát č: P13774 | Vloženo: 03.04.2024
Věznice Stráž pod Ralskem- nabídka práce Všeobecná sestraFirma:Věznice Stráž pod Ralskem
Volné pracovní místo: Česká LípaMísto práce:Stráž pod Ralskem, Česká Lípa
Volné pracovní místo: Všeobecná sestra - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Všeobecná sestra - Česká LípaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Všeobecná sestraEmail:HCerna@vez.spr.justice.cz
Kontaktní telefon na pozici: Všeobecná sestraTelefon:487878212

Popis pracovní pozice:
Poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu.

Požadujeme:
minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou + způsobilost k samostatnému výkonu povolání
zdravotnického pracovníka podle zákona č. 96/2004Sb.
bezúhonnost
administrativní zdatnost
znalost práce na PC

Nabízíme:
předpokládaný vznik pracovního poměru 1. 2. 2024
perspektivní a stabilní zaměstnání, bez nočních a víkendových směn
zařazení do 10. platové třídy
nástupní plat v rozmezí od 37 490 Kč/měs. do 47 780 Kč/měs. v závislosti na délce započitatelné praxe
po zkušební době přiznán osobní příplatek 2 500 Kč/měs.
240 hodin dovolené v kalendářním roce (30 dnů) + 5 dnů indispozičního volna
možnost poskytnutí odměn
podnikové stravování
bezplatné využití posilovny a sauny
bezplatné parkování osobního automobilu v objektu zaměstnavatele
zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora
zvýhodněné nákupy v rámci VIP programu Datart
lékařskou péči

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Zdeněk Oláh | Česká Lípa , Stráž pod Ralskem
Telefon: 487878210
Email: zolah@vez.spr.justice.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel