Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P14582

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE (OZP) - Choceň

PROTECTON s.r.o.- nabídka práce ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE (OZP) - ChoceňFirma:PROTECTON s.r.o.
Volné pracovní místo: Pardubický krajMísto práce:Choceň, Pardubický kraj
Volné pracovní místo: ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE (OZP) - Choceň - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE (OZP) - Choceň - Pardubický krajPlat:3 500,-
Kontaktní email na pozici: ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE (OZP) - ChoceňEmail:nabor@protecton.cz
Kontaktní telefon na pozici: ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE (OZP) - ChoceňTelefon:606618006
Další údaje o pozici: ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE (OZP) - ChoceňDalší údaje:https://www.protecton.cz/

Popis pracovní pozice:
• Úklid vrátnice
• Směna ranní

Požadujeme:
• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Spolehlivost
• Pečlivost

Nabízíme:
• Mzda: 3 500 Kč/měsíčně
• Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem
• Možnost kariérního růstu
• Odměny
• HPP, výhradně pro OZP
• Nástup: 1.5.2024

PROTECTON HOLDING, a.s.
Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha
Tel. číslo: 606 618 006, 773 766 674 v případě zájmu nás kontaktujte od Po-Pá v čase 7:00-16:00 hod.
E-mail: nabor@protecton.cz
Více informací o naší společnosti najdete na našem webu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Protecton holding | Praha , Praha
Telefon: 606618006
Email: nabor@protecton.cz