Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P14533

Hledáme pomocníka na úklid do stolařské dílny v Brně

Inzerát č: P14533 | Vloženo: 15.04.2024
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Hledáme pomocníka na úklid do stolařské dílny v Brně - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáme pomocníka na úklid do stolařské dílny v Brně - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Hledáme pomocníka na úklid do stolařské dílny v BrněEmail:ostrava@cba-cz.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme pomocníka na úklid do stolařské dílny v BrněTelefon:725677250

Popis pracovní pozice:
Hledáme pomocníka/pomocnici na úklid a vše kolem do stolařské dílny. Nejedná se o výrobu nábytku. Pracovní
pozice je určena pro osoby se zdravotním omezením ( OZP, ID, OZZ). Znalost elektřiny ( výměna kabelů) výhodou.
Smlouva na HPP, zkrácený úvazek, plat 180 - 200Kč/hod.

Požadujeme:
Požadujeme čistý TR. Místo výkonu: Brno, ul. Rosická - kousek od Zvonařky.

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Jakubcová | Celá ČR , Trnkova 2881/156, Brno 628 00
Telefon: 545218533
Email: inzerce@cbacorp.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel