Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P14491

Hledáme strážné na oběkt ZZC Bálková

Volné pracovní místo: Plzeň-severMísto práce:Bálková 1, Plzeň-sever
Volné pracovní místo: Hledáme strážné na oběkt  ZZC Bálková - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáme strážné na oběkt  ZZC Bálková - Plzeň-severPlat:115,-
Kontaktní email na pozici: Hledáme strážné na oběkt  ZZC BálkováEmail:ostrava@cba-cz.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme strážné na oběkt  ZZC BálkováTelefon:725677250

Popis pracovní pozice:
Hledáme nové kolegy na ostrahu objektu uprchlického zařízení ZZC Balková, adresa: Tis u Blatna. Dále hledáme
uchazeče na pozici strážného, který má platný ŘP sk. B a je aktivním řidičem. Práce je vhodná pro muže,
ženy, OZP i zdatné důchodce na HPP i DPP, mzda 115/hod. čistého.

Nabízíme:
Nabízíme náborový příspěvek 10.000,- Kč, který bude vyplacen po uplynutí zkušební doby (3 měsíce).
Možnost ubytování, zaučíme, proškolíme, vystrojíme. CV výhodou, možnost karierního postupu a jiných výhod.
12hod směny, noc i den. Požadujeme spolehlivost a trestní bezúhonnost. Nástup možný ihned.

Ověřený uživatel Jana Jakubcová | Celá ČR , Trnkova 2881/156, Brno 628 00
Telefon: 545218533
Email: inzerce@cbacorp.cz