Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P14489

Úklid ORPA papír Hostačov 56, 582 82 Hostačov

Optimia Facility- nabídka práce Úklid ORPA  papír  Hostačov 56, 582 82 HostačovFirma:Optimia Facility
Volné pracovní místo: Havlíčkův BrodMísto práce:Hostačov, Havlíčkův Brod
Volné pracovní místo: Úklid ORPA  papír  Hostačov 56, 582 82 Hostačov - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Úklid ORPA  papír  Hostačov 56, 582 82 Hostačov - Havlíčkův BrodPlat:2 363,-
Kontaktní email na pozici: Úklid ORPA  papír  Hostačov 56, 582 82 HostačovEmail:nabor@optimia.cz
Kontaktní telefon na pozici: Úklid ORPA  papír  Hostačov 56, 582 82 HostačovTelefon:+420 736 646 532
Další údaje o pozici: Úklid ORPA  papír  Hostačov 56, 582 82 HostačovDalší údaje:Optimia

Popis pracovní pozice:
Místo je URČENO pro OZP
Náplň práce
výpomoc při úklidu 2 krát týdně
ranní od 8:00 na 2,5 hodiny

Co vám nabízíme
smlouvu na HPP
2.363 Kč
dlouhodobou spolupráci

Požadujeme:
spolehlivost
flexibilitu
dochvilnost
NECHODIT PROSÍM NA PRACOVIŠTĚ
První kontakt telefonem 736 646 532 nebo emailem nabor@optimia.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 733 151 666
Email: nabor@agj-facility.cz