Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P14429

Hledáme strážné do Bělé pod Bezdězem

Volné pracovní místo: Mladá BoleslavMísto práce:Bělá pod Bezdězem, Mladá Boleslav
Volné pracovní místo: Hledáme strážné do Bělé pod Bezdězem - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáme strážné do Bělé pod Bezdězem - Mladá BoleslavPlat:120kč za hodinu
Kontaktní email na pozici: Hledáme strážné do Bělé pod BezdězemEmail:ostrava@cbacorp.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme strážné do Bělé pod BezdězemTelefon:725 677 250

Popis pracovní pozice:
Hledáme nové kolegy na ostrahu objektu uprchlického zařízení. Práce je vhodná pro muže, ženy, OZZ nebo ID
fyzicky schopného i zdatné důchodce na HPP i DPP. Plat 120/hod. čistého.

Požadujeme:
Požadujeme spolehlivost a trestní bezúhonnost, certifikát strážného podmínkou. Nástup možný ihned, volejte na
tel: 725 512 622 nebo 725 677 250

Ověřený uživatel Jana Jakubcová | Celá ČR , Trnkova 2881/156, Brno 628 00
Telefon: 545218533
Email: inzerce@cbacorp.cz