Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P14408

Přijmeme úklidové pracovníky (OZP,ID,OZZ) v Hradci Králové

Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:hradec Králové, OC Atrium, Dukelská tř. 1713/7, Hradec Králové
Volné pracovní místo: Přijmeme úklidové pracovníky (OZP,ID,OZZ) v Hradci Králové - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Přijmeme úklidové pracovníky (OZP,ID,OZZ) v Hradci Králové - Hradec KrálovéPlat:125,-
Kontaktní email na pozici: Přijmeme úklidové pracovníky (OZP,ID,OZZ) v Hradci KrálovéEmail:ostrava@cbacorp.cz
Kontaktní telefon na pozici: Přijmeme úklidové pracovníky (OZP,ID,OZZ) v Hradci KrálovéTelefon:725 677 250

Popis pracovní pozice:
Přijmeme úklidové pracovníky pro OC Atrium Hradec Králové. Pracovní pozice je určena pro osoby se zdravotním
postižením ( OZP, ID, OZZ). Úklid v prostorách OC manuální a strojový. Mzda 125 Kč/hod. čistého. Úvazek a
směny dle dohody, dobrý pracovní kolektiv. Požadujeme: čistý TR.

Ověřený uživatel Jana Jakubcová | Celá ČR , Trnkova 2881/156, Brno 628 00
Telefon: 545218533
Email: inzerce@cbacorp.cz