Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P14407

Hledáme ID operátory pro PCO v Brně

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:PCO Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Hledáme  ID operátory pro PCO v Brně - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Hledáme  ID operátory pro PCO v Brně - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Hledáme  ID operátory pro PCO v BrněEmail:ostrava@cbacorp.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme  ID operátory pro PCO v BrněTelefon:725 677 250

Popis pracovní pozice:
Hledáme operátory PCO (pult centrální ochrany), nepřetržitý provoz, práce na PC, pracoviště vhodné pro ID,
stabilní zaměstnání, mzda 105 - 115Kč/hod.

Požadujeme:
Požadujeme: trestní bezúhonnost a spolehlivost. Typ úvazku: plný úvazek, částečný úvazek, smlouva.

Ověřený uživatel Jana Jakubcová | Celá ČR , Trnkova 2881/156, Brno 628 00
Telefon: 545218533
Email: inzerce@cbacorp.cz