Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P14318

Mobilní Úklid Zlínský kraj, 40hod/týdně

Optimia Facility- nabídka práce Mobilní Úklid Zlínský kraj, 40hod/týdněFirma:Optimia Facility
Volné pracovní místo: Zlínsky krajMísto práce:Zlín a okolí, Zlínsky kraj
Volné pracovní místo: Mobilní Úklid Zlínský kraj, 40hod/týdně - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Mobilní Úklid Zlínský kraj, 40hod/týdně - Zlínsky krajPlat:25000,-
Kontaktní email na pozici: Mobilní Úklid Zlínský kraj, 40hod/týdněEmail:nabor@optimia.cz
Kontaktní telefon na pozici: Mobilní Úklid Zlínský kraj, 40hod/týdněTelefon:+420 736 646 532
Další údaje o pozici: Mobilní Úklid Zlínský kraj, 40hod/týdněDalší údaje:Optimia

Popis pracovní pozice:
úklidové práce na železničních stanicích , prostory pro cestující : čekárna nástupiště, veřejné WC ,
venkovní prostory ,kanceláře , WC . nutný ŘP skup. B
Směny denní
plat 25000,- + 5000,- osobní hodnocení

Požadujeme:
spolehlivost
flexibilitu
dochvilnost
NECHODIT PROSÍM NA PRACOVIŠTĚ
První kontakt telefonem 736 646 532 nebo emailem nabor@optimia.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 733 151 666
Email: nabor@agj-facility.cz