Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Služby » Inzerát Id P14278

Mobilní uklízeč/ka Krnovsko, Osoblažsko, Bruntálsko

Optimia Facility- nabídka práce Mobilní uklízeč/ka Krnovsko, Osoblažsko, BruntálskoFirma:Optimia Facility
Volné pracovní místo: OpavaMísto práce:Opava a okolí, Opava
Volné pracovní místo: Mobilní uklízeč/ka Krnovsko, Osoblažsko, Bruntálsko - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Mobilní uklízeč/ka Krnovsko, Osoblažsko, Bruntálsko - OpavaPlat:15 000,-
Kontaktní email na pozici: Mobilní uklízeč/ka Krnovsko, Osoblažsko, BruntálskoEmail:nabor@optimia.cz
Kontaktní telefon na pozici: Mobilní uklízeč/ka Krnovsko, Osoblažsko, BruntálskoTelefon:+420 736 646 532
Další údaje o pozici: Mobilní uklízeč/ka Krnovsko, Osoblažsko, BruntálskoDalší údaje:Optimia

Popis pracovní pozice:
venkovní úklid: zametání, sbírání odpadků, výměna košů
vnitřní úklid: úklid kanceláře, čekárny, výměn košů
Směny 6:00 - 12:00
30 hod/týdně
mzda 15 000,00 Kč
Osobní ohodnocení 3 750,00 Kč

Požadujeme:
spolehlivost
flexibilitu
dochvilnost
NECHODIT PROSÍM NA PRACOVIŠTĚ
První kontakt telefonem 736 646 532 nebo emailem nabor@optimia.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 733 151 666
Email: nabor@agj-facility.cz