Vychovatel terapeut

Věznice Stráž pod Ralskem- nabídka práce Vychovatel terapeutFirma:Věznice Stráž pod Ralskem
Volné pracovní místo: Česká LípaMísto práce:Stráž pod Ralskem, Česká Lípa
Volné pracovní místo: Vychovatel terapeut - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vychovatel terapeut - Česká LípaPlat:31380 - 43570
Kontaktní email na pozici: Vychovatel terapeutEmail:zolah@vez.spr.justice.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vychovatel terapeutTelefon:487878212

Popis pracovní pozice:
Poskytování psychoterapeutických služeb, edukativního, psychologického i speciálního poradenství, sociálního
výcviku, arteterapie, ergoterapie a pohybové terapie včetně řešení zátěžových situací vězněným osobám,
chovancům i zaměstnancům ve vězeňství.

Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu sociálně, pedagogicky nebo psychologicky zaměřené
+ 200 hodin sebezkušenostního sociálně-psychologického nebo psychoterapeutického výcviku. Dále požadujeme
administrativní zdatnost, samostatnost, pečlivost a znalost práce na PC. Praxe v oboru psychoterapeutických služeb
a speciálního poradenství vítána.

Nabízíme:
perspektivní a stabilní zaměstnání, zařazení do 11. platové třídy, nástupní plat v rozmezí od 31 680 Kč
do
43 570 Kč v závislosti na délce započitatelné praxe, 200 hodin dovolené, 40 hodin dodatkové dovolené v
kalendářním roce + 5 dnů indispozičního volna, ubytování na ubytovně Vězeňské služby ČR ve Stráži pod
Ralskem, nebo možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, podnikové stravování včetně
příspěvku, peněžní dary při životním a pracovním jubileu, peněžní dary bezpříspěvkovým dárcům krve,
příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek až 12 000 Kč na rodinnou a dětskou rekreaci, na rekreaci v
zotavovnách VS ČR za zvýhodněnou cenu, na permanentky do rekreačních a sportovních zařízení. Dále nabízíme
čerpání bezúročných zápůjček z FKSP až do výše 200 000 Kč, lékařskou péči, bezplatné využití
posilovny a sauny, zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora, možnost bezplatného parkování v
objektu zaměstnavatele a zvýhodněné nákupy v rámci VIP programu Datart.
V případě zájmu zašlete na personální oddělení věznice profesní životopis
a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Ověřený uživatel Zdeněk Oláh | Česká Lípa , Stráž pod Ralskem
Telefon: 487878210
Email: zolah@vez.spr.justice.cz