Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P14428

Uklízeč/ka - HPP/DPP - ranní směna, 3 hod./den (Praha 8)

Inzerát č: P14428 | Vloženo: 03.04.2024 | Poslední aktualizace: 03.04.2024 13:30:30
CLEANCAT s.r.o.- nabídka práce Uklízeč/ka - HPP/DPP - ranní směna, 3 hod./den (Praha 8)Firma:CLEANCAT s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 8Místo práce:Praha, Praha 8
Volné pracovní místo: Uklízeč/ka - HPP/DPP - ranní směna, 3 hod./den (Praha 8) - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Uklízeč/ka - HPP/DPP - ranní směna, 3 hod./den (Praha 8) - Praha 8Plat:130 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Uklízeč/ka - HPP/DPP - ranní směna, 3 hod./den (Praha 8)Email:prace@cleancat.cz
Kontaktní telefon na pozici: Uklízeč/ka - HPP/DPP - ranní směna, 3 hod./den (Praha 8)Telefon:596 223 724
Další údaje o pozici: Uklízeč/ka - HPP/DPP - ranní směna, 3 hod./den (Praha 8)Další údaje:705 108 800

Popis pracovní pozice:
Náplň práce: úklid kanceláří, sociálních zařízení apod.
Pracovní doba: pondělí až pátek, ranní směna - 7:00 až 10:00 hod. (3 hod./den).
Nástup: ihned - SPĚCHÁ!
Místo výkonu práce: Praha, ul. Pobřežní

Požadujeme:
dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nabízíme:
práci na HPP nebo DPP.
Mzdu: 130 Kč/hod.
Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek až do výše
6 000 Kč/rok.

Inzerent:
Ověřený uživatel Personální oddělení | Celá ČR , Ostrava
Telefon: +420 596 223 724
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz