Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Pomocné práce » Inzerát Id P14357

Strojní úklid - vyhrazeno pro ID (Brno - střed)

Inzerát č: P14357 | Vloženo: 04.04.2024
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - střed, Brno - město
Volné pracovní místo: Strojní úklid - vyhrazeno pro ID (Brno - střed) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Strojní úklid - vyhrazeno pro ID (Brno - střed) - Brno - městoPlat:od 116,10 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Strojní úklid - vyhrazeno pro ID (Brno - střed)Email:prace@cleancat.cz
Kontaktní telefon na pozici: Strojní úklid - vyhrazeno pro ID (Brno - střed)Telefon:596 223 724
Další údaje o pozici: Strojní úklid - vyhrazeno pro ID (Brno - střed)Další údaje:705 108 800

Popis pracovní pozice:
Místo je vyhrazeno pro invalidní osoby - podmínkou.
Náplň práce: strojní úklid kuchyněk, jídelny a sociálních zařízení.
Pracovní doba: pondělí až pátek, 18:30 až 22:30 hod. (po dohodě s vedoucím pracovníkem lze stanovit
individuální začátek i konec směny).
Nástup: ihned.
Místo výkonu práce: Brno - střed, Nové sady

Požadujeme:
dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nabízíme:
práci na HPP na zkrácený úvazek (nelze brigádně na DPP).
Mzdu: 116,10 Kč/hod. + odměny + náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Personální oddělení | Celá ČR , Ostrava
Telefon: +420 596 223 724
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel