Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P14709

Formíř do slévárenské firmy

Ernst Leopold s.r.o.- nabídka práce Formíř do slévárenské firmyFirma:Ernst Leopold s.r.o.
Volné pracovní místo: Jihomoravský krajMísto práce:Blansko, Jihomoravský kraj
Volné pracovní místo: Formíř do slévárenské firmy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Formíř do slévárenské firmy - Jihomoravský krajPlat:25.000 Kč - 35.000 Kč
Kontaktní email na pozici: Formíř do slévárenské firmyEmail:petra.samalikova@ernstleopold.cz
Kontaktní telefon na pozici: Formíř do slévárenské firmyTelefon:+420 720 812 814

Popis pracovní pozice:
• Zhotovování velkých odlitků včetně zakládání jader
• Ruční vytváření forem z písku
• Čistění, údržba a oprava forem

Požadujeme:
• Praxe v oboru (nástrojař, obráběč kovů) výhodou
• Schopnost pracovat v týmu
• Zodpovědný přístup k práci, pečlivost manuální zručnost
• Samostatnost, chuť učit se nové věci

Nabízíme:
• Hlavní pracovní poměr: Zaměstnání na hlavní pracovní poměr v české firmě s dlouholetou tradicí
• Výkonová odměna
• Roční odměna: 12.000 Kč
• Odměny při významných pracovních a životních výročích: 3.000 až 15.000 Kč
• Možnost náborového příspěvku až 20.000Kč
• Možnost příspěvku na ubytování a dopravu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Týden dovolené navíc
• Firemní akce

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Šamalíková | Blansko , Blansko
Telefon: +420720812814
Email: petra.samalikova@ernstleopold.cz