Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P14541

Hledám pracovníky na ostrahu objektu v Kostelci nad Orlicí

Volné pracovní místo: Rychnov nad KněžnouMísto práce:Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou
Volné pracovní místo: Hledám pracovníky na ostrahu objektu v Kostelci nad Orlicí - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledám pracovníky na ostrahu objektu v Kostelci nad Orlicí - Rychnov nad KněžnouPlat:120kč za hodinu
Kontaktní email na pozici: Hledám pracovníky na ostrahu objektu v Kostelci nad OrlicíEmail:ostrava@cba-cz.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledám pracovníky na ostrahu objektu v Kostelci nad OrlicíTelefon:725 677 250

Popis pracovní pozice:
Hledáme spolehlivé pracovníky na ostrahu objektu MV v Kostelci nad Orlicí. Ostraha osob a majetku, pochůzkové
činnost, práce možná i na DPP. Práce není vhodná pro ženy. nástup 1.8.2024

Požadujeme:
Požadujeme- trestní bezůhonnost a spolehlivost, nástup co nejdříve. Mzda 120kč/hodina čistého. 12 hodonové
směny,nepřetržitý provoz- denní, noční směny. Certifikát strážného výhodou. Práce není vhodná pro ženy.
nástup 1.8.2024

Ověřený uživatel Jana Jakubcová | Celá ČR , Trnkova 2881/156, Brno 628 00
Telefon: 545218533
Email: inzerce@cbacorp.cz