Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Ostatní » Inzerát Id P14447

PRACOVNÍK/CE PŘÍPRAVY A ÚKLIDU ZASEDACÍCH MÍSTNOSTÍ - OZP

Inzerát č: P14447 | Vloženo: 04.04.2024 | Poslední aktualizace: 04.04.2024 11:26:49
Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:administrativní centrum Vinice, Pardubice, Pardubice
Volné pracovní místo: PRACOVNÍK/CE PŘÍPRAVY A ÚKLIDU ZASEDACÍCH MÍSTNOSTÍ - OZP - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: PRACOVNÍK/CE PŘÍPRAVY A ÚKLIDU ZASEDACÍCH MÍSTNOSTÍ - OZP - PardubicePlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: PRACOVNÍK/CE PŘÍPRAVY A ÚKLIDU ZASEDACÍCH MÍSTNOSTÍ - OZPEmail:prace@csrteam.cz
Kontaktní telefon na pozici: PRACOVNÍK/CE PŘÍPRAVY A ÚKLIDU ZASEDACÍCH MÍSTNOSTÍ - OZPTelefon:+420 605 530 987

Popis pracovní pozice:
Jsme sociální firma KOLIBŘÍK CSR, která patří do sdružení Deklarace odpovědného podnikaní z.s.
Chcete pracovat v přátelském prostředí, ve kterém zdravotní hendikep není překážkou? Hledáte práci na
zkrácený úvazek?

Jaká bude vaše náplň práce?

úklid kuchyněk
úklid a příprava občerstvení v zasedacích místnostech
úklid relaxační zóny
péče o kávovar, konvice, mikrovlnky, myčky, ledničky

Požadujeme:
Co očekáváme a požadujeme?

flexibilitu
preciznost
spolehlivost
pečlivost
dobré vystupování

Nabízíme:
Co vám můžeme nabídnout?

práci na zkrácený úvazek
20 dní dovolené a 10 dní zdravotního volna, volné víkendy a svátky
individuální přístup a péči - zakládáme si na lidském a vstřícném jednání tak, aby se u nás
zaměstnanci cítili co nejlépe a byli spokojení
pestrý benefit program - zdraví a duševní pohoda našich zaměstnanců je pro nás priorita (příspěvek na
stravování, Benefit Plus karta a další benefity na míru pro naše OZP zaměstnance)

Inzerent:
Ověřený uživatel Běla Vidmarová | Pardubice , Praha 5
Telefon: 731538441
Email: bela.vidmarova@gmail.com