Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P14579

vážení a balení

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Hněvkovského 65, Brno-Komárov, Brno - město
Volné pracovní místo: vážení a balení - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: vážení a balení - Brno - městoPlat:hodinová
Kontaktní email na pozici: vážení a baleníEmail:brno@masopropsy.com
Kontaktní telefon na pozici: vážení a baleníTelefon:+420 606681689

Popis pracovní pozice:
Přijmeme IHNED brigánici - vážení, balení masa.
Jedná se o odpolední nenáročnou práci, začátek pracovní doby po 14.00 hod dle dohody, pracovní doba 2 - 4
hodiny 3 dny v týdnu, do budoucna je možná i pracovní smlouva na plný poracovní úvazek. Hodínová mzda -
130Kč/hod.

Požadujeme:
spolehlivost

Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí, pracovní oblečení, občerstvení

Inzerent:
Ověřený uživatel Lubomír Pilný | Brno - město , Brno
Telefon: +420 606 681 689
Email: brno@masopropsy.com