Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P14568

Obchodní zástupce pro region JČ pro HO.RE.CA segment

Front Line s.r.o.- nabídka práce Obchodní zástupce pro region JČ pro HO.RE.CA segmentFirma:Front Line s.r.o.
Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:České Budějovice, České Budějovice
Volné pracovní místo: Obchodní zástupce pro region JČ pro HO.RE.CA segment - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodní zástupce pro region JČ pro HO.RE.CA segment - České BudějovicePlat:Měsíční mzda 40 000Kč
Kontaktní email na pozici: Obchodní zástupce pro region JČ pro HO.RE.CA segmentEmail:jana@front-line.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obchodní zástupce pro region JČ pro HO.RE.CA segmentTelefon:313104232

Popis pracovní pozice:
Provozujeme velkoobchod mexických potravin a nápojů. Máme velký výběr papriček, fazolí a konzervované zeleniny
z Mexika, dochucovacích omáček z Yukatánu, osvěžující limonády i další autentické produkty mexické
kuchyně. Dále prodáváme čerstvé pšeničné a kukuřičné tortilly od výrobce Nuevo Progreso.

Pro naši novou pobočku v Českých Budějovicích hledáme regionálního managera.

Vyznáš se ve stravovacím byznysu a máš kladný vztah k jídlu a vaření?

Popis činnosti:
- Komunikace s restauracemi a velkoobchody
- Kontrola akcí ve velkoobchodech
- Vedení reklamních kampaní
- Vytváření nabídek
- Sledování konkurenčních produktů
- Vyhledávání nových zákazníků

Požadujeme:
- Samostatnost
- Práce na PC, Word, Excel, Power point
- Zkušenost v komunikaci se zákazníky
- Flexibilita a komunikativnost
- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- Velmi dobré platové ohodnocení
- Po zkušební době 40.000,-Kč
- Pracovní smlouva na HPP
- Stabilní práci a jistotu v silné společnosti
- Moderní pracovní prostředí a dynamický tým
- Po zapracování 23 dní dovolené, 2x sick day
- Sleva na firemní produkty 25%
- Služební vůz, PC a mobilní telefon
- Místo pracoviště - České Budějovice

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Mikšovská | Praha 9 , Praha 9 - Libeň
Telefon: 313104232
Email: jana@front-line.cz