Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P14528

Řezník / řeznice v Krupce

Novák maso - uzeniny,s.r.o.- nabídka práce Řezník / řeznice v KrupceFirma:Novák maso - uzeniny,s.r.o.
Volné pracovní místo: TepliceMísto práce:Krupka, Teplice
Volné pracovní místo: Řezník / řeznice v Krupce - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řezník / řeznice v Krupce - TeplicePlat:29 000,-
Kontaktní email na pozici: Řezník / řeznice v KrupceEmail:prace@novak-mu.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řezník / řeznice v KrupceTelefon:+420702233169
Další údaje o pozici: Řezník / řeznice v KrupceDalší údaje:https://masonovak.cz/kariera

Popis pracovní pozice:
Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici
Řezník/řeznice. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Krupce (prodejna se nachází v
objektu
Penny Marketu)

Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.

Náplň práce:
• Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
• Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
• Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
• Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
• Kontrola kvality, čerstvosti zboží
• Dodržování hygienických zásad
• Dodržování pravidel HACCP
• Komunikace a obsluha zákazníků
• Obsluha pokladny

Požadujeme:
• Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář
• Nebo praxi s bouráním a opracováním masa
• Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
• Zodpovědný přístup k práci
• Samostatnost, zručnost a pečlivost

Nabízíme:
• Práci ve stabilní české společnosti
• Stravenkový paušál
• Multisport kartu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Odměnu za práci o víkendech a svátcích
• Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
• Lázně
• Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
• Odměna za výročí narozenin
• Zaškolení na prodejně

Ověřený uživatel Novák maso - uzeniny, s. r. o. | Celá ČR , Praha 8
Telefon: +420702233169
Email: prace@novak-mu.cz