Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P14494

brigádnice na vážení masa

Inzerát č: P14494 | Vloženo: 10.04.2024 | Poslední aktualizace: 10.04.2024 16:09:48
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Hněvkovského 65, Brno-Komárov, Brno - město
Volné pracovní místo: brigádnice na vážení masa - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: brigádnice na vážení masa - Brno - městoPlat:140,-
Kontaktní email na pozici: brigádnice na vážení masaEmail:brno@masopropsy.com
Kontaktní telefon na pozici: brigádnice na vážení masaTelefon:+420 606681689

Popis pracovní pozice:
Přijmeme ihned brigánici na výpomoc na vážení, míchání a balení masa. Pracovní doba 2 - 4 hodiny denne, dle
dohody

Požadujeme:
Požadujeme spolehlivost

Nabízíme:
Nabízíme příjemné pracovní prostředí, pracovní oblečení, nápoje.

Inzerent:
Ověřený uživatel Lubomír Pilný | Brno - město , Brno
Telefon: +420 606 681 689
Email: brno@masopropsy.com