Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P14464

Obchodně technický manažer/ka junior

Inzerát č: P14464 | Vloženo: 08.04.2024 | Poslední aktualizace: 08.04.2024 08:46:20
KALETECH s.r.o.- nabídka práce Obchodně technický manažer/ka juniorFirma:KALETECH s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Planá 20, 33011 Třemošná, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: Obchodně technický manažer/ka junior - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodně technický manažer/ka junior - Plzeňský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Obchodně technický manažer/ka juniorEmail:prace@kaletech.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obchodně technický manažer/ka juniorTelefon:+420 606 779 039
Další údaje o pozici: Obchodně technický manažer/ka juniorDalší údaje:Martina Jiříková

Popis pracovní pozice:
KALETECH s.r.o. - profesionál v průmyslovém lepení

• Jsme rodinná firma, která se již 20 let pohybuje v oblasti průmyslového lepení.
• Máme rádi výzvy a tam, kde jiní vidí překážky, hledáme cesty vedoucí k cíli.
• Používáme švýcarskou technologii té nejvyšší kvality firmy Robatech, kterou obohacujeme o tradiční
tuzemskou hodnotu zručnost zlatých českých rukou.
•Zákazníkům pomáháme při výběru vhodného lepidla, přes jeho otestování a nasazení do výroby.
• Náš tým roste, máme velké plány a proto by se nám hodil ještě jeden šikovný/á

Co bude Vaším úkolem?

• Zpracování poptávek na servis zařízení lepicí techniky
• Práce s klienty ČR/SR
• Komunikace s dodavateli
• Péče o stávající zákazníky a aktivní hledání dalšího potenciálu prodeje

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického nebo elektrotechnického směru
• Praxi nepožadujeme, vše Vás naučíme
• Technická představivost a zájem o oblast průmyslové výroby
• Komunikativní se smyslem pro humor
• Schopnost naslouchat požadavkům klienta
• Časová flexibilita - služební cesty ČR/SR a občas i EU
• AJ - čtení dokumentace
• Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:
• Individuální přístup k zaměstnancům na 1. místě
• Práci v perspektivním a prosperujícím oboru
• Flexibilní pracovní dobu, možnost home office
• Příjemné neformální prostředí ve firmě
• Příspěvek na obědy
• 4 týdny dovolené + 5 dní Sick days
• Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1 000 Kč
• Služební vůz, notebook, mobilní telefon
• Odborné vzdělávání
• Firemní akce - lyžování, vinné sklepy na Moravě, Oslava života

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Jiříková | Plzeňský kraj , Plzeň (Plzeň 8-Černice)
Telefon: +420 606 779 039
Email: prace@kaletech.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel