Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P14242

Zástupce/kyně vedoucí v Roudnici nad Labem

Novák maso - uzeniny,s.r.o.- nabídka práce Zástupce/kyně vedoucí v Roudnici nad LabemFirma:Novák maso - uzeniny,s.r.o.
Volné pracovní místo: LitoměřiceMísto práce:Roudnice nad Labem, Litoměřice
Volné pracovní místo: Zástupce/kyně vedoucí v Roudnici nad Labem - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zástupce/kyně vedoucí v Roudnici nad Labem - LitoměřicePlat:24 300 Kč
Kontaktní email na pozici: Zástupce/kyně vedoucí v Roudnici nad LabemEmail:prace@novak-mu.cz
Kontaktní telefon na pozici: Zástupce/kyně vedoucí v Roudnici nad LabemTelefon:+420702233169
Další údaje o pozici: Zástupce/kyně vedoucí v Roudnici nad LabemDalší údaje:https://masonovak.cz/kariera

Popis pracovní pozice:
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do své nově plánované prodejny v Roudnici nad
Labem
ZÁSTUPCE/KYNĚ VEDOUCÍ
(prodejna se bude nacházet v objektu Penny)

Náplň práce:
• Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí/ho
• Organizace práce na dané směně
• Objednávání a příjem zboží
• Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
• Obsluha zákazníků a prodej zboží
• Kontrola kvality, čerstvosti zboží
• Prezentace zboží v prodejních pultech

Požadujeme:
• Odborné vyučení bez maturity
• Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední a směna o víkendu
• Vyučení v obchodním zaměření výhodou
• Zkušenost řízením menšího kolektivu nebo praxe na dané pozici
• Základní znalost práce na PC
• Praxe v maloobchodním prodeji potravin
• Zkušenosti s pokladnou
• Přátelský přístup k zákazníkům
• Zodpovědný přístup k práci, samostatnost

Nabízíme:
• Práci ve stabilní české společnosti
• Příspěvek na stravování ve mzdě
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Odměnu za práci o víkendech a svátcích
• Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
• Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
• Odměna za výročí narození
• Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
• Multisport karta

Ověřený uživatel Novák maso - uzeniny, s. r. o. | Celá ČR , Praha 8
Telefon: +420702233169
Email: prace@novak-mu.cz