Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P14241

Vedoucí prodejny v Roudnici nad Labem

Novák maso - uzeniny,s.r.o.- nabídka práce Vedoucí prodejny v Roudnici nad LabemFirma:Novák maso - uzeniny,s.r.o.
Volné pracovní místo: LitoměřiceMísto práce:Roudnice nad Labem, Litoměřice
Volné pracovní místo: Vedoucí prodejny v Roudnici nad Labem - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vedoucí prodejny v Roudnici nad Labem - LitoměřicePlat:30000 Kč
Kontaktní email na pozici: Vedoucí prodejny v Roudnici nad LabemEmail:prace@novak-mu.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vedoucí prodejny v Roudnici nad LabemTelefon:+420702233169
Další údaje o pozici: Vedoucí prodejny v Roudnici nad LabemDalší údaje:https://masonovak.cz/kariera

Popis pracovní pozice:
Řeznictví NOVÁK maso - uzeniny přijme do prodejny v Roudnici nad Labem VEDOUCÍ/HO PRODEJNY.

Prodejna se nachází v objektu Penny marketu, v ulici Alej 17. listopadu.

Náplň práce:
• Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí
• Komunikace a obsluha zákazníků, obsluha pokladny
• Objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu
• Zpracování drobného vydání
• Přidělování pokladní hotovosti a její kontrola
• Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
• Plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady

Požadujeme:
• Odborné vyučení bez maturity
• Praxi na dané pozici a ve vedení lidí podmínkou
• Základní znalost práce na PC
• Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
• Zodpovědný přístup k práci
• Samostatnost
• Loajalita

Nabízíme:
• Práci ve stabilní české společnosti
• Příspěvek na stravování ve mzdě
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Odměnu za práci o víkendech a svátcích
• Multisport kartu
• Zvýhodněné zaměstnanecké nákupy masa
• Odměna za odpracované roky = Lázně / Poukaz
• Odměna při výročí narození
• Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
• Zaučení na prodejně

Ověřený uživatel Novák maso - uzeniny, s. r. o. | Celá ČR , Praha 8
Telefon: +420702233169
Email: prace@novak-mu.cz