Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P14240

Brigáda - prodavač/ka v Roudnici nad Labem

Novák maso - uzeniny,s.r.o.- nabídka práce Brigáda - prodavač/ka v Roudnici nad LabemFirma:Novák maso - uzeniny,s.r.o.
Volné pracovní místo: LitoměřiceMísto práce:Roudnice nad Labem, Litoměřice
Volné pracovní místo: Brigáda - prodavač/ka v Roudnici nad Labem - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda - prodavač/ka v Roudnici nad Labem - LitoměřicePlat:120 Kč / hodinu
Kontaktní email na pozici: Brigáda - prodavač/ka v Roudnici nad LabemEmail:prace@novak-mu.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigáda - prodavač/ka v Roudnici nad LabemTelefon:+420702233169
Další údaje o pozici: Brigáda - prodavač/ka v Roudnici nad LabemDalší údaje:https://masonovak.cz/kariera

Popis pracovní pozice:
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Roudnici nad Labem
PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).

Co Vás čeká?
• Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
• Krájení a doplňování zboží do pultů
• Prezentovat zboží v pultech
• Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
• Práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu
• Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadujeme:
• Ochotu pracovat na dvě směny + práce o víkendu
• Praxe v prodeji výhodou, zaučíme na prodejně
• Orientace na zákazníka, příjemné vystupování
• Nebát se komunikovat

Nabízíme:
• Práci ve stabilní české společnosti
• Odměna 120 - / hodinu
• Možnost práce na DPP / DPČ
• Zaškolení na prodejně

Ověřený uživatel Novák maso - uzeniny, s. r. o. | Celá ČR , Praha 8
Telefon: +420702233169
Email: prace@novak-mu.cz