Personální a mzdový pracovník/ce (30 000 - 38 000 Kč)

Inzerát č: P14522 | Vloženo: 11.04.2024 | Poslední aktualizace: 11.04.2024 14:01:24
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava
Volné pracovní místo: Personální a mzdový pracovník/ce (30 000 - 38 000 Kč) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Personální a mzdový pracovník/ce (30 000 - 38 000 Kč) - OstravaPlat:30 000 - 38 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Personální a mzdový pracovník/ce (30 000 - 38 000 Kč)Email:prace@cleancat.cz
Kontaktní telefon na pozici: Personální a mzdový pracovník/ce (30 000 - 38 000 Kč)Telefon:+420 596 223 724
Další údaje o pozici: Personální a mzdový pracovník/ce (30 000 - 38 000 Kč)Další údaje:+420 705 108 800

Popis pracovní pozice:
Vstupte do prostředí společnosti, v níž se pořád něco děje.
Hledáme někoho, kdo se bude chtít aktivně zapojit do světa lidských zdrojů, a i nadále v tomto oboru rozvíjet
své dovednosti a znalosti.

Jaké budou Vaše úkoly:
• zpracování personální agendy (kontrola dokumentů potřebných k nástupu a výstupu zaměstnance)
• práce s docházkami a směnovými kalendáři
• participace při výpočtu mezd
• provádění srážek ze mzdy
• úzká spolupráce s institucemi (ZP, FÚ, OSSZ, exekutorské úřady apod.) a poskytování součinnosti
• potvrzování výše příjmů a další administrativa, která rozváže ruce zkušenější kolegyni
• e-mailová a převážně telefonická komunikace se zaměstnanci

Požadujeme:
• SŠ vzdělání zakončeného maturitní zkouškou
• komunikační dovednosti a zápal pro nové věci jsou pro nás klíčové
• Vaši rychlou adaptaci a preciznost
• všeobecný přehled v oblasti personalistiky a mezd
• dobrou uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme:
• rozmanitou pracovní náplň, díky níž budete mít možnost odborně vyrůst v oblasti personalistiky a navázat
na problematiku mezd
• plnou podporu kolegyň z personálního a mzdového oddělení
• udržování a zvyšování odborné úrovně
• systém benefitů

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Personální oddělení | Celá ČR , Ostrava
Telefon: +420 596 223 724
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel