Projektový/á koordinátor (weby, e-shopy)

Inzerát č: P14540 | Vloženo: 16.04.2024
BZ-Company internacional , s.r.o.- nabídka práce Projektový/á koordinátor (weby, e-shopy)Firma:BZ-Company internacional , s.r.o.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Projektový/á koordinátor (weby, e-shopy) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Projektový/á koordinátor (weby, e-shopy) - OlomoucPlat:25000-35000 /měsíc
Kontaktní email na pozici: Projektový/á koordinátor (weby, e-shopy)Email:prace@bzcompany.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme do týmu kreativního a organizovaného koordinátora menších projektů v oblasti vývoje webových stránek
a e-shopů. Pokud máte smysl pro detail a rádi spolupracujete jak s technickými týmy, tak s klienty, čtěte dál!

Náplň práce:
• Koordinace menších projektů týkajících se vývoje webových stránek, e-shopů a dalších digitálních
produktů, včetně související administrativy, hlídání termínů a fakturací.
• Fungování jako mezičlánek mezi klientem a programátorem, grafikem, copywriterem atd.).
• zajišťování shody požadavků a očekávání na obou stranách.
• Přímá komunikace s klienty pro vyjasnění požadavků na design a funkcionalitu.
• Tvorba wireframe podle specifikací klienta, tvorba zadání pro grafiky, programátory, plnění stránek,
jednoduché úpravy webu.
• Kontrola výstupů od programátora před předáním produktu klientovi.
• Školení klientů na obsluhu nově vytvořených produktů.
• Občasná tvorba grafických prvků (výhodou jsou zkušenosti s grafikou nebo alespoň ochota se grafiku naučit),
c

Požadujeme:
• Příjemné vystupování (telefonické i osobní), zodpovědnost, organizovanost (schopnost určit si priority) a
samostatnost.
• Schopnost se zamyslet nad požadavkem a v případě potřeby dokázat zformulovat otázky tak, aby klient poskytl
všechny důležité informace.
• Zvládaní kritických situací a schopnost řešit problémy.
• Základy grafiky a orientace v tvorbě webu, kreativní vnímání vizuální stránky webů.
• Motivace porozumět světu webů, e-shopů, webových aplikací a jejich problematiky.
• Základní znalost práce s počítačem, Microsoft office (Word, Excel, PowerPoint), email.
• Výborný český nebo slovenský jazyk slovem i písmem.

Nabízíme:
• Flexibilní pracovní dobu (pondělí až pátek).
• Možnost práce z domova dle domluvy.
• Práci v přátelském a podporujícím kolektivu

Firemní benefity: Homeoffice, Kariérní růst, Osobní koučink, Parkoviště, Pružná pracovní doba, Přátelské
prostředí

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucia | Jihomoravský kraj , Jihomoravský kraj
Telefon: +420603368161
Email: lucia.konoradska@everesta.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel