Konzultant ERP systému - NAV/SAP

METAL TRADE COMAX a.s.- nabídka práce Konzultant ERP systému - NAV/SAPFirma:METAL TRADE COMAX a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Kladno
Volné pracovní místo: Konzultant ERP systému - NAV/SAP - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Konzultant ERP systému - NAV/SAP - KladnoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Konzultant ERP systému - NAV/SAPEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Konzultant ERP systému - NAV/SAPTelefon:+420603358885

Popis pracovní pozice:
Konzultační činnost při zavádění nových technologií v ERP systému Dynamics Business Central nebo v systému
SAP
Projektové vedení a koordinace procesů ve spolupráci s vedoucím vývojového oddělení IT
Analýza a optimalizace procesů související s IT
Testovací a zaškolovací činnost
Spolupráce s vývojáři
Práce ve Velvarech

Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání s maturitou
Zkušenosti s prací v Microsoft Dynamics NAV (případně Dynamics 365 Business Central) nebo SAP
Velmi dobré analytické myšlení
Zkušenost s konzultační činností výhodou
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Znalost německého jazyka na základní úrovni výhodou
Povědomí o funkci a dotazování databází a případně o programovacích jazycích výhodou

Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení
Možnost ubytování v Praze
5 týdnů dovolené, 13. plat
Práci v mladém a flexibilním kolektivu
Možnosti personálního růstu ve společnosti
Jazykové a vzdělávací kurzy
Příspěvek na kartu Multisport
A další Benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Markéta Heroldová | Kladno , Velvary
Telefon: +420603358885
Email: prace@mtcomax.cz