Firmware Engineer

ALIS Tech s.r.o.- nabídka práce Firmware EngineerFirma:ALIS Tech s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - Slatina, Brno - město
Volné pracovní místo: Firmware Engineer - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Firmware Engineer - Brno - městoPlat:40000 - 80000
Kontaktní email na pozici: Firmware EngineerEmail:jobs@alis-tech.com
Kontaktní telefon na pozici: Firmware EngineerTelefon:606779039
Další údaje o pozici: Firmware EngineerDalší údaje:Gabriela Bartáková

Popis pracovní pozice:
Společnost ALIS Tech s.r.o. je vývojová firma, co mění pracovní prostředí velkých podniků na super bezpečné
místo. Naší misí je díky inovativní technologii zachraňovat lidské životy. Aplikujeme nejnovější trendy
tam,
kde to jiné nenapadne. Upřímně nás děsí představa stagnace. Razíme pravidlo, že každý ALISÁK má hlas a
umí ho použít, je zodpovědný za svůj růst, ve kterém ho maximálně podporujeme a je autentický.

PROČ NAPSAT PRÁVĚ NÁM?
Kolektiv a náplň práce: Pracovní prostředí s kolektivem, do kterého se budeš těšit nejenom každé ráno, kdy
Ti zazvoní budík, ale dle slov kolegů ještě, než zaspíš. Můžeme Ti nabídnout součinnost na velkých a
významných projektech z prostředí B2B sektoru. Zachraňujeme lidské životy - proto významné. Prostředí, ve
kterém se můžeš naučit spoustu velkých věcí za super krátkou dobu, pakliže jsi jako houba, co saje
zkušenosti, kterých se kolem Tebe chrlí nespočet.

Pracoviště: Brno nebo Prostějov

Požadujeme:
Klíčové odpovědnosti:
• Návrh a vývoj firmware pro embedded zařízení, zajištění funkčnosti, efektivity a spolehlivosti.
• Spolupráce s celým vývojovým a výrobním oddělením.
• Testování a ladění firmware k identifikaci a řešení problémů.
• Optimalizace firmware pro výkon, účinnost využití energie a paměťové zdroje.
• Psát jasnou a stručnou dokumentaci k firmware kódu a procesům vývoje.
• Udržovat se v proudu novinek v odvětví a sledovat nové technologie pro firmware.
• Zajistit soulad s průmyslovými standardy a předpisy při vývoji firmware.
• Podporovat životní cyklus produktu, včetně aktualizací a údržby firmware.
• Provádět kontrolu kódu a poskytovat mentorství ostatním v týmu, pokud je to potřeba.

Kvalifikace:
• Na titul z oboru úplně nelpíme, ale chceme někoho, komu tato oblast je známá a rozumí ji dostatečně na
popis pozice, věnuje se samostudiu a neustále se snaží zdokonalovat.
• Znalost C/C++/C#, Arduino, RPi
• Znalost procesorů STM32, ESP32
• Elektrotechnika
• Výhodou je znalost Python, Visual Studio Code, Node.js, React.js.
• Zkušenosti v podobné roli jsou velkou výhodou.
• Znalost angličtiny alespoň B1.
• Seznámenost s naším oborem výhodou.
• Silné schopnosti řešení problémů a smysl pro detail.
• Schopnost vedení týmu.
• Zodpovědnost.

Nabízíme:
Popis práce:
Firmware Engineer ve společnosti ALIS Tech s.r.o. bude zodpovědný za návrh, vývoj a správu FW a případně SW
pro
naše hardwarové výrobky. Vyvíjíme a implementujeme vlastní bezpečnostní systémy do průmyslového provozu,
aplikaci pro vlastní antikolizní systém i software pro lokalizaci a nebojíme se dalších nápadů a proto hledáme
zapáleného a zkušeného FW Engineera, který se chce podílet na vytváření inovativních technických řešení.

Výhody:
• Plat podle tvých zkušeností a znalostí.
• Možnost profesního růstu a rozvoje.
• Otevřené a spolupracující pracovní prostředí.
• Pružná pracovní doba.
• Výuka angličtiny.
• Sick days po domluvě.
• Příspěvek na stravování.
• K dispozici dostaneš zařízení, která potřebuješ k práci (PC, sim karta, příp. další).
• Teambuildingové akce.
• Kurzy a školení.

Chcete-li se přihlásit, zašlete svůj životopis a stručný dopis, ve kterém popíšete své zkušenosti.

Ověřený uživatel ALIS Tech s.r.o. | Brno - město , Brno - Slatina
Telefon: 606 779 039
Email: jobs@alis-tech.com