Nákupčí neželezných kovů

METAL TRADE COMAX a.s.- nabídka práce Nákupčí neželezných kovůFirma:METAL TRADE COMAX a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Velvary, Kladno
Volné pracovní místo: Nákupčí neželezných kovů - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Nákupčí neželezných kovů - KladnoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Nákupčí neželezných kovůEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Nákupčí neželezných kovůTelefon:+420603358885

Popis pracovní pozice:
Mezinárodní a tuzemský nákup zejména hliníkového šrotu
Samostatné vyjednávání s dodavateli (cena, kvalita, termíny dodání)
Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Analýza a sledování vývoje trhu a cen
Řešení případných reklamací
Komunikace a spolupráce napříč společností (ČR i DE)
Reprezentace na veletrzích a dalších akcích
Znalost Balkánského trhu druhotných surovin výhodou
Práce ve Velvarech

Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání
Komunikativní znalost AJ nebo NJ (další jazyky vítány)
Uživatelská znalost MS Office (SAP výhodou)
Předchozí zkušenosti z oblasti nakládání s odpady, recyklace, obchodu s kovy apod. vítány
Ochota cestovat a schopnost pracovat v týmu
Samostatnost, otevřenost a kreativní přístup

Nabízíme:
Nadstandardní finanční ohodnocení v regionu
Služební auto i pro soukromé účely
5 týdnů dovolené a 13. plat
Mladý a flexibilní kolektiv
Možnosti dalšího personálního růstu ve společnosti
Jazykové a vzdělávací kurzy
Příspěvek na kartu Multisport
A další Benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Markéta Heroldová | Kladno , Velvary
Telefon: +420603358885
Email: prace@mtcomax.cz